Hport.com

Anasayfa


  • Arama:
 

Ramazan Güntay

Annelerimize ücretsiz tatil! SunnyGarden Nilüfer Hotel'den ANNELER GÜNÜ hediyesi!

SunnyGarden Nilüfer Hotel'de, 1-15 Mayıs tarihleri arasında, yanlarında ücretli kalacak bir kişi bulunan annelere ücretsiz tatil imkanı sağlanacak.

Erdem Yücel

Bodrum Kalesi gündemden düşmüyor…

Bodrum Kalesindeki Sualtı Arkeoloji Müzesini ana hatlarıyla ortadan kaldıracak projeye yapılan eleştiri ve tepkiler her geçen gün biraz daha büyük boyutlara ulaşıyor.

Ahmed Fevzi Yüksel

Ciddiyet ve ciddilik üzerine düşünceler! Farkı görebilmek, ciddi olmak gerekiyor!

Yine ‘Sen bu işin ciddiyetinin farkında olamadın’ şeklinde bir yaklaşım ise, insanoğluna yakışmayan nakıs (olumsuz) bir vasfa işaret ediyor.

Yılmaz Ergüvenç

Konstantinos Kavafis!

Çağdaş Türk şiirinden birkaç örnek sunduktan sonra, yüzümüzü komşuya çevirip Osmanlı-Rum kökenli hemşerimiz şair Konstantinos Kavafis’den de söz etmek istiyorum.

Özge Doğar

HAZIMSIZLIK MODASI!

Bulaşıcı bir hastalık neredeyse herkesin kanına girdi girecek… Bu hastalığa girenler depresif haller eşiğinde kendileriyle çırpınıyor. Ben duygusu, benim olsun hırsıyla bedenleşiyor.

Sertaç Burcu Şahiner

Gişelerde Savaş Var! Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar'a Karşı!

Vizyondaki Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ı izlediniz mi? Gelin kritiğini yapalım. Benim gözümden Cem Yılmaz ve Celal ile Ceren.

A. Bilgin Turnalı

ALEVİLİĞİN İÇYÜZÜ ve DOĞUŞU, BEKTAŞİLİK ve ŞİİLİK İLE KARŞILAŞTIRILMASI-2-

Ünlü yazarımız A. Bilgin Turnalı'dan Aleviliğin doğuşu ile ilgili büyük araştırma. Tarihe ışık tutan bu değerli seriyi sakın kaçırmayın.

Hürriyet Turnalı

FETÖ terörist, şimdi gündemimize hangi cemaat var?

Sakarya Valisi İlhan Balkanlıoğlu'nu, Valilik binasında bekleyen bir grup tekbirlerle karşılayarak, makamına kadar eşlik etti skandalı.

Prof. Dr. İbrahim ORTAŞ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kadına Bir Hediye Alma Günü Değil. Bir Hak Arama Günüdür