Melike  Akkan  kimdir?

 

 

 

 

16.12.1960 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldim. Güzel bir çocukluğun ardından öğrenim hayatıma Firuzağa İlkokulu’nda başlayıp Beyoğlu Kız Ortaokulu, Tarhan Koleji ve Anadolu Üniversitesi’nde devam ettim.

 

1992 yılında bir kız çocuğu annesi oldum. Enerjiler ile tanışmadan önce başladığım otel işletmeciliği işime 27 yıl boyunca devam ettim.

 

2001 yılında enerjiler ile tanışmaya başladım. Hayatımda süregelen sorunların kök sebebini bulmaya, hayat amacımı sorgulamaya başladım. Her gün başka bir bilgi ile karşılaştım ve kendimi tanımayı öğrendim. Aslında yaşadıklarımın çoğunun kendi seçimlerim olduğunu keşfettim.

 

 

Öğrendikçe araştırdım, araştırdıkça öğrendim, sonra hayat amacımın insanların şifasına aracı olmak olduğunu buldum ve de beni en çok bu işin mutlu ettiğini 

 

 

Önce Reiki ile tanıştım, hayatımın akışı değişti; arkasından diğer enerji sistemleri geldi. Derken NLP, EFT, HİPNOZ,AcsessBars,Aile dizimi sistemleri ,Karmik Blokaj  gibi diğer dallarda da eğitimler aldım.

 

Bu eğitimlerin sonun da baktım ki sistem beni sınavlara sokmaya başladı,ben sınavlarım azalacak ve de daha hafif geçecek darken baktım ki egomu yok etmek için daha da fazla denendim ve sınavlarımdan kolaylıkla çıkmaya çalıştım.

 

 Kendimi İnsanların  bana sordukları  sorulara verdiğim cevaplardan birikimlerimin farkına vardım. Sistemleri tanıdıkça bunları insanlar ile paylaşmaya başladım.

 

Yani nasıl anlatsam; bu iş dipsiz bir kuyu, asla oldum diyemezsiniz.

 

Bilgi bitmez; yol, hiç bitmez. Ben de yoluma hem öğrenerek, hem de öğreterek devam ediyorum.

 

Bir kişiye bile dokunabilsen deniz yıldızı misali olur…..

 

 

Sevgi ve ışıkla,

Melike Akkan

Reiki Grand Master /Teacher

 

 

 

Yayın Tarihi: 2016-12-03 10:08:54