Erkeğin Güzeli Yarışması 1 numara herkesi çok şaşırtacak! VİDEO

 

 

 

İnsanlık tarihinin en eski dönemlerinde de, bugün de değişmeyen şeylerden birisi  güzellik deyince akla obje olarak kadın gelmesidir.

Kadınlarınki kadar çok konuşulmasa da bir kaç yılda bir ısrarla düzenlenen  "Erkek Güzellik" yarışmalarında en yakışıklı erkek seçilir. 

 

Uzun yıllardır çeşitli kanallarda Türkiye’de yapılan güzellik yarışmalarında hep genç kızlarımız aday olur ve ekranlarda yayınlanacağı gün herkes nefesini tutar ve adaylar içinden belirlediği adayın birinci olmasını beklerdi.

 

Business Channel Türk Tv yine bir tabuyu daha yıkıyor!!!!!

BUSINESS CHANNEL TÜRK TV  de ekranlarının renkli ismi VJ Bülent ‘in sunumuyla  gerçekleşen  ’’ ERKEĞİN GÜZELİ ‘’ yarışması televizyon camiasında bomba etkisi yarattı!

 

Yarışma için bundan 1 ay önce 50 Ünlü Adam ( Sanat, Medya, Sosyete ve İş Dünyasından isim belirlendi. ) Belirlenen isimler TV’de SMS ve Sosyal medyalarda halka tanıtıldı. TV izleyicileri SMS yoluyla katıldığı elemelere, sosyal medya takipçileri de oylarıyla destek oldu ve  her hafta 10 kişi elendi.

 

"ERKEĞİN GÜZELİ"  yarışmasında elene elene 10 aday kaldı. Bu adaylar içerisinde öyle isimler yer aldı ki Tv Kanalının yönetimi dahi şok oldu. Bu yarışmayla Türk Kadının beğendiği Erkek profilinin de değiştiği gözlendi.

 

Erkeğin güzeli yarışmasında TOP 10 kalan isimler arasında kimler yok ki, Tarkan’dan tutun da Mehmet Ali  Erbil’e kadar.  Yalnız listede öyle bir isim var ki tüm yakışıklı beylere fark attı hatta Tarkan’ı bile bu hafta kıl payı ile geçti ve 1 Numaraya oturdu.  Listelere bommmmmba gibi düştü!

 

İşte Türk Kadınının beğendiği yeni  yakışıklı Erkek tercihleri ve Olay yarışma "ERKEĞİN GÜZELİ"  yarışması.

 

İŞTE O LİSTE

 

Yayın Tarihi: 2015-10-09 20:46:00