Sibel Can’ın zavallı durumuna düştüğü tarihi anlar.

 

Kocası Sulji Aksüt ile Lale Manço arasındaki problem konusunda yıllar önce söylemediği kalmayan Sibel Can, Yıllar sonra bu sefer kocası Sulhi Aksüt hakkında söylemediğini bırakmıyor.

 

Sibel Can Hakan Ural ile evli iken adı Karahan Çantay ile seks kasedi olduğu dedikodularına karışmış, olay mahkemeye taşınmıştı. Mahkemede Sibel Can ile sevişirken görüntüleri gizli olarak kaydeden dönemim gözde erkek mankenlerinden Karahan Çantay ile Sibel Can’a tehdit için kullandığı bir başka erkek manken, Sibel Can’ın o günlerde evindeki kocası olan Hakan Ural ve Nuriş çetesi polis tarafından gözaltına alınıp mahkemeye çıkartılmıştı.

 

Sibel Can o günleri kolay unutmuş olacak ki; yıllar sonra Ünlü Sanatçı Rahmetli Barış Manço’nun eşi hakkında söylemediğini bırakmamıştı.

 

Sibel can büyük konuştuğu tüm olaylardan daha fazlası başına gelmesine rağmen hala konuşmaktan vazgeçmiyor.

 

 

Büyük Konuştu Başına Geldi!

 

Sibel Can ve Sulhi Aksüt yakında Beykoz Adliyesi’nde yapılacak gizli duruşmada boşanacaklar. Sibel Can, 2,5 Ay önce yaptığı açıklamada “Miami dönüşü büyük bir şok yaşadım, Sulhi çok cesur çıktı” demişti.

 

Bu cesaretin ardından Sulhi Aksüt’ün evdeki kasayı boşalttığı yüz binlerce liaryı ve mücevheri aldığı ortaya çıkmıştı.

 

Fakat Sibel Can 10 yıl önce böyle söylemiyordu. 1999’da eşi Sulhi AKsüt’ün ortağı Barış Manço’nun eşi Lale Manço’yu “Eşim Sulhi’nin parasını çaldı. Bizi dolandırdı. Paramızı hemen geri versin” diye suçluyordu.

 

“Sulhi Bey beni asla para makinesi olarak görmüyor. Sevecen, efendi, zarif bir insan” (17.02.1999)

 

“Lale Manço kocamı dolandırıcı, para düşkünü ilan ediyor. Çok konuşacağına Sulhi Bey’e olan 1,5 Milyon dolar borcunu ödesin” (13.09.200)

 

“Bazı gerçekleri açıklarsam Lale Manço bu ülkeyi terk etmek zorunda kalır. Barış ağabeynin hayranları ona çiçek yerine taş atar. Sulhi’nin Lale Manço’dan alacağı var o paraları Lale Hanıma yedirmem” (28.07 2001)

 

“Miami Dönüşü büyük bir şok yaşadım. Sulhi Bey cesur yüreğimdi ama fazla cesur çıktı” (15 Temmuz 2009)

Posta Gazetesi

Yayın Tarihi: 2009-09-13 18:32:00