Lions 118 Y'nin gurur gecesi: 100. Yıl Cumhuriyet Yıldızları Lions Kulübü! FOTO GALERİ

 
 
 
 
 
Lions 118 Y gurur gecesi...Kalamış Körfez Lions Kulübü sponsorluğunda kurulan 100. Yıl Cumhuriyet Yıldızları Lions Kulübü Charter gecesinde Türkiye Lionsları bir ilki yaşadı. 
 
 
 
 
118 Y Lionslarının üniversite öğrenimleri boyunca burs vererek destek oldukları öğrencileri mezun olduktan dört yıl sonra işlerini kurup, hayatlarını düzene koyar koymaz "100. Yıl Cumhuriyet Yıldızları Lions Kulübü"nü kurarak karşılıksız hizmet dünyasına adımlarını attılar.
 
 
 
 
Seçkin Lions davetli gurubunun önünde Prof. Dr. Hayri Ülgen tarafından yönetilen olağanüstü gecede çok renkli duygu dolu anlar yaşandı.
 
 
 
 
118 Y Genel Yönetmeni İsmet Özer Balta tarafından görevlendirilen Lion İnci Dinçcan, Benek Yücekök, Yıldız Sarı, Leman Elkan'ın itinalı çalışmaları ile çok kısa sürede hayata geçirilen "100. Yıl Cumhuriyet Yıldızları Lions Kulübü" Lions tarihine altın harflerle kazındı.
 
 
 
 
Genç Lionsların İnci annemiz dedikleri Lion İnci Dinçcan ile olan gönül bağları salondaki tüm seçkin Lionsların gözlerini yaşarttı.
 
 
 
 
Geceye eşi Neşe Balta ile katılan Genel Yönetmen İsmet Özer Balta dönemindeki pek çok parlak başarısına bir yenisini eklemenin gururunu tüm Lions camiasıyla paylaştı.
 
 
 
 
"100. Yıl Cumhuriyet Yıldızları Lions Kulübü"nün ilk etkinliği kendileri gibi burs ile okumakta olan öğrenciler için Liay Vakfı Burs Havuzuna bağışta bulunmak oldu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yayın Tarihi: 2016-06-20 01:22:41