LİONS GEÇEN YIL OLDUĞU GİBİ   BU YIL DA  TÜYAP KİTAP FUARINDA..
 
 
 
 
 
Bu yıl Tüm dünyada 100 yılını kutlayan Lionslar, çeşitli yerlerde yaptıkları etkinliklerle en eski ve güvenilir  Sivil Toplum Kuruluşu olduklarını bir kez daha kanıtlamışlardır.
 
Toplum içindeki saygınlıklarıyla tanınan üyelerden oluşan Lionlar , kendilerinden daha az şanslı olan herkesin yanında olup ihtiyaç karşılama yarışına bu yıl da aralıksız devam ediyorlar.
 
Halkla iç içe etkinliklere önem veren Lionlar  Bu yıl 35. yılına hazırlanan Uluslar arası İstanbul kitap fuarında stant kuruyorlar.  STK lara ayrılan koridorun 4124 nolu standında, Lion yazarlarıyla birlikte yerlerini alacaklar. 
 
Tüyap A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan Uluslararası Kitap Fuarı ,12-20 Kasım tarihleri arasında Büyükçekmece  TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenleniyor. 
 
 
.Lions Anadolu Yakası 118 y üyeleri,  ilk kez geçen yıl yer aldığı fuara, bu yıl da büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Sivil Toplum  Kuruluşlarına ayrılan koridorda  4124 stand’da yerlerini alacak olan Lionlar Konuklara Lionsun  Faaliyetlerini, dünyada ve ülkemizde karşılıksız verdikleri hizmetleri anlatıp Lionsun daha yakından tanınmasını sağlayacaklar.  
 
Aynı stantta  Lions üyesi olan yazarların okuyucularınla buluşmalarının da sağlanacağı  fuarda tüm komiteler kendi alanlarındaki faaliyetlerinden örneklerle konukları bilgi sahibi yapacaklardır.
 
Bu yılki  Onur konuğunun Almanya olduğu  İstanbul kitap Fuarına Almanyadan 30 yayınevi katılırken etkinliklerde ve söyleşilerde 13 konuk yazar yer alacaktır.
 
 
Kitaplarının  konularıyla ilgili mini söyleşiler de yapacak olan  Lion yazarlarının  stantta bulunacakları tarih ve saatler şöyledir.
 
 
12 Kasım saat 12.00 de Gülgün Engin
 
 
13 Kasım Pazar günü saat 12.00  Oya Çetinkaya
 
 
18 Kasım saat 14.00 Hürriyet Turnalı
 
 
kitaplarını imzalamak üzere stantta bulunacaklar.
 
 
Bu yıl  Kitap fuarına 800 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken fuar süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk etkinlikleriyle birlikte 300 etkinlik gerçekleşecektir. 12/20  Kasım tarihleri ve  Hafta sonu 10.00 /20.00 arası , Hafta içi 10.00/19.00 arası açık olup gezilebilir. 
                                                                                  
 
 
 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500
 
 
Büyükçekmece, İSTANBUL
Yayın Tarihi: 2016-11-11 13:35:30