AYŞE DİNÇER  ‘’OH SANA’’ DİYOR!

 

Yıllardır Türk Halk Müziği ve Fantezi dalında yerini sağlamlaştıran AYŞE DİNÇER; 9. Albümü ‘’OH SANA’’ ile müzikseverlerle buluştu. Müzik dünyasının sevilen ismi Ayşe Dinçer’in  2017 albümü ‘’OH SANA’’ ‘da tam 13 şarkı bulunuyor. Albümün müzik yönetmenliğini Uğur Bayar üstlenirken, söz ve müzikleri  ünlü sanatçılara ait olan şarkılarda; Ayşe Dinçer kendine has oyun havalarıyla yine sevenleriyle kavuşuyor. 2017 albümünde ‘’3 ADIM MÜZİK’’ şirketiyle çalışan AYŞE DİNÇER’in; sürprizleri bununla da bitmiyor; oyun havalarının dışında iddialı fantezi slow şarkılarda albümde yer alıyor.

 

Ayşe Dinçer’in; yeni albümünün ilk klibini, sözü ve müziği Uğur Bayar’a ait olan ‘’ŞEMSETTİN’’ adlı şarkısına çekildi. 70 kişilik bir kamera arkası ekibinin çalıştığı klibin çekimleri  Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti. Klip’in yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Erkan Nas  yaptı. Albüm kapağı fotoğraflarında ise Ayşe Dinçer yepyeni imajıyla bizleri karşılıyor.

 

Yeni albümünde  sözünü kendi yazdığı ‘’Senden Koca Olmazmış’’ şarkısına da yer veren Ayşe Dinçer; ‘’Yeni albümüm çok uzun bir çalışmanın ve emeğin bir ürünü. ‘’OH SANA’’ adlı son albümüm tam anlamıyla beni ve tarzımı anlatan bir albüm oldu. Sevenlerimden tam not alacağıma inanıyorum. Yolu açık olsun.’’ şeklinde konuştu.  

Yayın Tarihi: 2017-02-15 18:43:48