Ateşli ya da şehvetli seks yapmak!  O’ Eski Buz dolabı’ gibi çalışmaktan çekimser duran kadıncıkların yapacağı şey değil. Neyine ceza vermeye kalkışıyorsunuz?

Hani diyorum ki; Zaten ben Türk erkeklerinin cinsel bilgisi ve tercihi konusunda karşıt görüşte olmakla beraber, kanım ya… Ne yapalım arada katlandık!  

Ya, RTÜK’çü  kardeş (yani bu dar kafa ile senin benim tarzımda kadını hayal etme olanağın olmadığı için söylüyorum yoksa sen kimmm benim kardeşim olmak kim) hişşt Aysun Kayacı şehvetli, Beren saat ateşli seks yapıyorsa ve bundan bir şekilde eminsen hemen şimdiye kadar sekste yapmadığın bir şey dene mesela git .........! Valla açıkça yazamadım ama anladın sen onu. Şaka değil İSRAR ediyorum.

 Çünkü sen zaten kadın görmemişsin. Kadın taslakları arasında seksten, şehvetten ve ateşten bahsediyorsun. Hiç röntgencilik huyum yoktur ama bir ara davet edersen gelir nasıl şaaaptığını izlerim. Hiç utanmam. Yanlış anlama grup falan takılmam. Tarzım değil kendimi kıskanırım. Hıyarlarla paylaşmaktan… Senin gibi at gözlüklü şeyle, şaapanı görmek bile midemi bulandırır. Yine de katlanır,  eksiklerini şifahen söylerim.

 Bu arada boyundan büyük ateş, şehvet falan gibi laflardan boş geç. Komik olma, cinsel yetersizliğini bana anlatma, sende kalsın, Mübarek olsun. Kızlar ellerinden geleni yapmaya çalışmışlar utana sıkıla…

 İlla dersen; Görsel bir derse ihtiyacım var. Benimle iyi geçin. ‘Ellemek yasak, izlemek serbest’ ilkesini uygularım sana, bir gün bir düzüşeceğim adam olursa… Ama sen ve senin gibi bir bok bilmeyen ve bildiğini iddia eden adamlar olduğu sürece…….. Noktalar çok uzadı   sorar sın sen. Yani demek istiyorum ki;

Eh insanız!  Arada master takılıyoruz ayna karşısında…

 Sakın hayal etmeye kalkma kapasiten yetmez!

Ama emin ol: Öküzlerle çiftleşmekten iyi oluyor.

Yayın Tarihi: 2009-07-06 03:48:00