Kan tadını bir kez alırsanız!

 
 
 
 
Kanada'da kesik bacağın sırrı aralanırken İnterpol kırmızı bültenle aranan zanlı daha önce de...
 
Kanada'da iktidardaki Muhafazakar Parti merkezine kesik ayak ve muhalefetteki Liberal Parti'ye de postayla kesik el gönderen porno filmleri yıldızı 29 yaşındaki Luka Rocco Magnotta'nın "çok tehlikeli ve hasta" olduğunun İngiliz gazetesi The Sun tarafından polise bildirilmesine rağmen, güvenlik görevlilerinin bu konuda önlem almadığı iddia edildi. İnterpol Magnotta için 190 ülkede kırmızı bültenle arama kararı çıkardı. 
 

'KAN KOKUSUNU BİR KEZ ALIRSANIZ...'

 
Bir kedi yavrusu ile bir piton yılanını bir odada tek başına bırakan video görüntülerini internette yayınladıktan sonra İngiliz The Sun gazetesinin bağlantı kurduğu Luka Magnotta, "Bir defa öldürdüğünüzde ve kan kokusu aldığınızda artık durabilmeniz imkansız" demişti.
 

'KURBAN BU DEFA HAYVAN OLMAYACAK'

 
The Sun gazetesine bir e-posta yazdığı iddia edilen Magnotta'nın, "Döneceğim, ancak bu defa kurbanlar, hayvan olmayacak" dediği ileri sürüldü.
 
 

'LONDRA'YA DÖNDÜ' İDDİASI 

 
Kanada'da Çinli bir öğrenciyi öldürüp parçalara ayırdıktan sonra yiyen 29 yaşındaki Luka Magnotta'nın tekrar İngiltere'nin başkenti Londra'ya döndüğü de iddia edildi. Gazete, İngiliz polisini Magnotta konusunda uyardığını ancak polisin "yetkileri olmadığı" gerekçesiyle soruşturma açmadığını savundu.
 

KESİK AYAK ÇİNLİ BİR ÖĞRENCİNİN

 
Kanada'da iktidar ve muhalefet partileri merkezlerine kesik ayak ve kol gönderen Magnotta'yı yakalamak için dünya çapında bir insan avı başlatıldı. Kanada polisi, Magnotta'nın öldürdüğü kişinin 33 yaşındaki Çinli öğrenci Lin Jun olduğuna inandığını açıkladı.
 
 
 
Yayın Tarihi: 2012-06-01 18:33:41