İsveç kralı Gustaf’ın porno kaseti var mı?

Striptiz kulüplerinde çılgın seks partilerine katıldığı ortaya çıkan İsveç Kralı Carl Gustaf’ın şimdi de bir seks kasedi olduğu iddia edildi. Kulübün sahibi, kasedi yayınlama tehdidinde bulundu.

Aklarken bulundu

Ülkesinde büyük saygı duyulan İsveç Kralı Carl Gustav hakkında geçen hafta çıkan kitap tüm saygınlığını yitirmesine neden olmuştu. 64 yaşındaki kralın hayat kadınlarıyla striptiz klüplerinde kokainli seks partilerine katıldığı ortaya çıkmıştı. 20 bin satan “Carl XVI Gustaf-İsteksiz Hükümdar” adlı kitaptan sonra olayla ilgili soruşturma başlatan polis seks partilerinin yapıldığı Club Power’ın Sırp patronu Mille Markoviç’e sorguya aldı. Ancak kralı aklamak için yapılan sorgularda Gustaf’ın bir de seks kaseti olduğu belirlendi.

Topido’dan tehdit

Eski boksör olan ve şu anda ünlülere gizli çekilmiş videolarla şantaj yapmakla suçlanan “Torpido” lakaplı Markoviç, elinde kralın birkaç kadınla birlite olduğunu gösteren görüntü kayıtlarının bulunduğunu belirterek, “Eğer hüküm giyersem kaseti yayınlarım” tehdidinde bulundu. Fuhuşun yasak olduğu İsveç’te para karşılığında seks yapan kişilere 6 ay hapis cezası var. Kral da kitaptaki iddialarla yargılanabilir. Ancak seks partilerinde parayı kimin verdiği ortaya çıkartılamıyor.

Yayın Tarihi: 2010-11-14 05:05:00