Sevgili Yaylar saat 06:39 Aslan-Kova burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay, başta  yüksek eğitim hayatınız olmak üzere, dini inancınız, hukuk ve yasalarla alakalı sorunlarınız, yabancı ülkelerle bağlantılı işleriniz, meslek hayatınız, hayata bakış açınızı belirleyecek konularda etkili ve test edicidir.  Sesinizi daha geniş alanlarda duyurabilmenizi, hedef olarak  belirlediğiniz zirveye çıkabilmek için çok sabırlı olmalısınız.  Keşif ve araştırma arzunuzu yoğunlaştıran bu etki altında yeni kararlar alarak yaşamınıza yön vermeye çalışırken, dirençle karşılaşabilirsiniz.  İletişim, eğitim, haberleşme, girişim ve yakın çevrenizle alakalı konularda da ani kararlar alabilirsiniz. Üzerinizde kimsenin hakimiyet kurması ve sizi yönlendirmesine izin vermezsiniz. Benim tavsiyem, hangi alanda ve nasıl yönlendirmenin daha doğru olacağını gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenizdir.

 

Bu Dolunay, Satürn ve Merkür gezegenleriyle mücadeleci bir görünüm oluşturacak. Özellikle yükseleni  7  derece Yay olanlar ve burcunuzun ilk yedi gününde doğanların çok daha yoğun hissedecekleri bir yansımadır. Baskı genel olarak psikolojik ve fiziksel anlamda üzerinizde etkili olabilir. Sizi huzursuz edici bir takım iş ve özel meseleler gündeme gelebilir. Kimseye güven olmaz sözü bu Dolunayın cümlesidir. Dostunuzu, düşmanınızı iyi bilmeniz gerekir. Güven duymadığınız, çok iyi tanımadığınız kişilerle iş yapmayın. Özellikle yurtdışı, ticari, aşk, ilişki, eğitim hayatınızla ilgili meselelerde engellerle karşılaşabileceğiniz riskiniz olduğunu bilerek daha akılcı düşünün ve hareket edin. Eğer gizli bir ilişkiniz varsa, mutlaka tedbirli olun. Sürekli bir şeyleri denetim altına alayım, aman isteklerim olsun diye inatlaşmalardan kaçının. Kazanacağım diye borçlu çıkmayın. Neye bastığınızı iyi bilin. Yeni tanıştığınız, size umut veren, hallederim diyen kişilere güvenip yola çıkmayın. İki hafta önce karar verdiğiniz veya vermeyi düşündüğünüz konularla ilgili arzu edilmeyen sonuçlarla karşılaşırsanız bunlar hayrıma değilmiş diye düşünün. İki yüzlü insanlardan sakının.

 

Özgüven duygusu tabii ki iyidir. Ancak insan kendisine dışarıdan bakmayı da bilmelidir…..iremSU

 

Bu Dolunayın sizlere farkındalık kazandırması, iç dünyanız ile dış dünya arasındaki dengeyi kurabilmenizde yardımcı olması dileğimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
Yayın Tarihi: 2013-01-27 12:12:52