Sevgili Oğlaklar saat 12:50 olana dek Ay-boşluk etkisi altında yeni haftaya adım atıyoruz. Bu süre içinde bireylik duygunuz oldukça yükselir. Değerlerinizi  koruma arzunuz kimi zaman acil kararlar almanıza neden olabilir. Tabii ki böyle hallerde durup şöyle bir mantıklı düşünmekte yarar var.

 

Saat 12:50 itibariyle Balık burcunda ilerleyen Ay, sizi diğerlerinden farklı kılan niteliklerinizi dışa yansıtmanızda,  hoş ve yumuşak yönlerinizle insanları kucaklamanızda ışığınız oluyor. Kişi inandığı yolun üzerindeki pürüzleri kolayca aşabileceğini hisseder. Gün boyu toplumsal konularda fazlasıyla duyarlıyızdır. Her anlamda dostluk, inanç, saygı ve sevgi ilkesini benimseyerek bunların tekine bile zarar gelmemesi için çaba sarf edebiliriz.

 

Saat 14:09 Venüs-Chiron olumlu görünümü, hayata bakış açımızı ciddileştirirken aslında  ilişkilerimizi tekrar düzenlememizi, iş hayatımızla ilgili konuları gözlem altına almamızı seçimlerimizi daha düzgün şekilde yapabilmemizi sağlıyor. Temkinli yaklaştığımız konularda bizi rahatlatıyor. Soru işareti uyandıran meseleleri aydınlatıyor. Sosyal ilişkilerde itibarımızı yükseltiyor. Eğer yakınlarımızla veya iş anlamında birileriyle problemimiz varsa, bunları güçlü bir şekilde onarıyor. İş girişimlerinde tercih edilen, dinlenilen, önemsenen kişi haline geliyoruz. Eğer memnun olmadığımız konular varsa, bunları aklı başında bir şekilde çözümlüyoruz. Çok fazla fedakarlık yaptığımız halde kıymetimizi bilmeyen kişileri artık daha net görebilmemizde bize destek oluyor. Bizi dikkatli olmaya, ilişkilerde seçici olmaya çağırarak aslında bundan sonrasında huzur bulmamızda da yardımcı oluyor. Bütün bunara bakarsak bizi şifalandırıyor diyebiliriz.

 

Saat 15:21 Ay-Neptün kavuşumu, olumlu düşünmenizde, sizi gerginleştiren meseleleri daha rahat bir şekilde ele almanızda destekçinizdir.

 

Meğer, derdimin dermanı saklıymış YARAMDA
Yaram olmasaydı,,,varır mıydım GÜCÜMÜN FARKINA,,,,,,,iremsu

 

Şifa bulacağımız, işlerimizi yoluna koyabileceğimiz bir hafta geçirmemiz dileğimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
Yayın Tarihi: 2013-01-14 12:43:51