BAŞAK BURCU NİSAN 2013 İremSu 

 

 

NİSAN AYINA BAKIŞ

 

 

Nisan ayının ilk iki haftalık bölümünde hem derinlemesine düşünürsünüz hem de aklınıza gelenleri söylemek istersiniz. Bu derinlikle düşünme, biraz da yaşadıklarınızın üzerinizdeki etkisidir. Bir haksızlığa uğradıysanız, olur ya birileri canınızı yaktıysa, sevgiliniz sizi kırdıysa, para kaybettinizse, ummadığınız sıkıntılarla karşılaştıysanız bütün bunları ters ve oldukça sert bir şekilde karşılarsınız. Endişeleriniz bir yük gibi omuzlarınıza biner. Olgun düşünmeniz mümkün değildir.

 

10 Nisan tarihi ve özellikle 15 Nisan sizler açısından gayet olumlu buluyorum. Hem çaba gösterdiğiniz alanlarda doğru tercihlerde bulunarak, hedefinize varabilirsiniz hem de ne istediğinizin bilincinde olarak düzenlemelerde bulunursunuz. Aşk açısından gayet olumludur. İlişkileri güçlendirir. Sorunları ortadan kaldırır ve sadakat olgusunun ilişkide güçlenmesini sağlar. Ayrıca bereketlendiricidir. Maddi ve manevi anlamda size yararlar sağlar. Ticari yatırımlarda, ilişkilerde hayrınıza gelişmeler yaşanır.

 

25 Nisan tarihinde çevrenizle alakalı veyahut bir işle ilgili yaşanması muhtemel değişim sizi farklı bir ortama, çevreye yerleşmeniz anlamındadır. Bu değişim önce rahatsızı edici gibi dursa da, sonrasında bir hayli yararlı olur.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

 

 

 

 

14 Nisan saat 05:37 olana dek Balık burcunda ilerleyecek Merkür, ilişkimizle alakalı konular üzerinde dikkatlice gözden geçirmelerde bulunmamızı işaret ediyor. Nisan ayının  İlk iki haftası boyunca partnerimiz, ilişkimizin niteliğine göre  gayet ılımlı, suya sabuna dokunmayan tarzda davranabilir veya  tam tersine saman altından su yürütebilir de. Onun için bizim söylenen sözleri dikkatlice ve gerçekçi bir şekilde ele almamız gerekiyor. Zaten sizler, iyi gözlem gücüne sahipsinizdir. O yüzden pek kül yutmazsınız. İlişkisi problemsiz devam edenler bu dönemde gerek eşlerinin iş yaşamı gerekse kişisel kararlarınız yönünde yardımcı olurken, tam olarak bir karar veremiyorsanız acele etmeyin. 19 ve 24 Nisan tarihlerinde, güçlü enerjiler var. Venüs o tarihlerde Boğa burcunda olumlu görünümler yapacak. Duruma bakarız. Sorunlar, Merkür-Balık burcu seyrinde duygusal anlamda ele alındığı için, bazılarınız ilişkisini devam ettirmek istediğinden susar, kimileri anlamak için partnerin ağzını yoklar. Ancak şu var ki, gerçekçi ve mantıklı olunmasında yarar vardır.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
Yayın Tarihi: 2013-04-01 18:47:18