OCAK 2017 DOLUNAYI!

 

 

Astrolog Vedat Delek/hport.com.tr

 

Evlilikler, İlişkiler, Ortaklıklar Zorlu Sınavda

 

2017 yılının ilk dolunayı Yengeç burcunda gerçekleşirken, yükselen burç olarak İkizler burcu yükseliyor. YengeçYeni Ay’ında da belirttiğim üzere dolunaylar sonlanma enerjilerini hayatımıza getirirler. Yeni aylar ise başlatma enerjisini hayatımıza getirirler. Fakat Yengeç yeni ayları yeni enerjileri değil, bitiş enerjisini;Oğlak Dolunayı ise tam tersi bitiş enerjisini değil, başlama enerjisini hayatımıza getirirler. Bu önemli astroloji bilgisinden ve hatırlatmasından sonra dolunayın bizlere etkisine bir göz atalım. Bu yeni ayda kibir ve gösterişten kaçınmalıyız. İntihar eğilimleri, gemi kazaları bu dolunayda yaşanabilir.

 

 

Astrolog yazarımızın 3 kasım 2016 da piyasaya çıkartmış olduğu Para, Şans, Aşk Seninle adlı kitabından altıntıdır.

 

 

 

Bu dönemde bir arkadaşınız, başka bir şehre yerleşmek üzere olduğunu söylerse şaşırmayın. Bir çok kişi yaşadığı yerden ayrılıp başka yerlere göç edebilir. Hanımlar, geçmiş konuları kafanıza takıp saldırgan tavırlar içinde olmayınız.Gerek erkekler, gerekse kadınlar bu tarz davranışlardan kaçınmalıdırlar. Ortak iş yapanlar, evli çiftler ve ilişkisi olan bireyler; bu dolunay sizleri sınayacak. Bu sınavı atlattığınız takdirde güzel günler sizleri bekliyor olacak. Çevrenizden istediğiniz ilgiyi ve sevgiyi bulamadığınız takdirde saldırgan bir havaya girmeyin.

 

 

KİTABI TEMİN ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

Ruhsal açıdan sağlam bir zaman dilimindeyiz. Çalışma, azim, sağlamlık konularında adımlar atmamız söz konusu. Cinsellik konusunda yoğun arzular ve istekler içinde olabiliriz, abartılardan kaçınmalıyız. Böbrekler ve bel bölgesi ile ilgili sorunlar bu dolunayda ortaya çıkabilir. Bel fıtığı olanların ağrıları bu dönemde artabilir. Dedikodudan uzak durmalıyız. Kariyer ve parasal konularda hayal kırıklıkları yaşamamız mümkün.Parasal konularda aldanmalara karşıda dikkatli olmalıyız. 

 

 

TÜRKİYE YORUMU 

 

2017 yılının ilk dolunayında  ülkemizde neler yaşanabilir, gelin hep birlikte bir göz atalım. Ülke büyüklerimizi sürprizli günler beklemekte.Geçmiş dönemde tamamlamadıkları konuları bu yeni dolunayda tamamlama fırsatları ile karşılaşacaklar. Son derece dikkatli olmalıdırlar. Aksi halde bu davranışlarından dolayı pişmanlık duyabilir ve zarar görebilirler.

 

ANLIK TAKİP İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

Bu dönemde devrim niteliğinde uluslararası anlaşmalar gündeme gelecektir. Boşanma oranlarında bu dönemde ciddi bir artış olabilir. Halkımız, yöneticilerinden ciddi ve kalıcı adımlar ile ilgili  isteklerde bulunabilir.Bu dönemde bazı din adamlarının söyledikleri sözler gündem oluşturabilir. Ordu, güvenlik güçleri ile ilgili sorunlar sıkıntılar ve olaylar, ülke gündemimizde bizleri meşgul edeceğe benziyor. Ülke yöneticilerimiz bu dönemde duygusal davranmak yerine akıl, fikir ve mantığın hâkim olduğu davranışlarda bulunmalılar, ani davranışlardan kaçınmalılar. Aksi halde kendi adlarına büyük kayıplar yaşayabilirler.

 

Yine bu dönemde, üniversite ve adalet konularında ülkemiz adına hayal kırıklıkları ile belirsizlikler yaşamamız söz konusu.Bu konuda yapılan harcamalar konusunda bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Yurt dışından gelebilecek salgın hastalıklar, bu dönemde halkımız için tehlike oluşturabilir. Bu hastalıklar, göçmen kuşlar aracılığı ile ülkemize gelebilir. 

 

Astrolog Vedat Delek 

 

İletişim bilgileri 
 
 
 
www.astrologvedatdelek.com
 
 
 
FACEBOOK 
 
https://www.facebook.com/astrologvedatdelek?fref=ts
 
 
 
İNSTAGRAM 
 
https://www.instagram.com/astrologvedatdelek/
 
MAİL 
 
 
 
info@astrologvedatdelek.com
Yayın Tarihi: 2017-01-06 15:30:00