Sevgili Aslanlar saat 12:50 olana dek boşlukta olacak Ay etkisi altındayız. Ciddi ilişkinizle alakalı konularda normalde üstünde bile durulmayan meselelerin gözünüzde büyümesine neden olabilir. Oysaki yapılması gereken ilişkiyi kendi içinde rahat bırakmaktır. Sizi üzen, sıkıntıya sokan ve rahatsız eden kişi veya olaylar karşısında her şeyi bir kez daha gözden geçirmekte yarar var.

 

Saat 12:50 Ay-Balık burcunda  seyrine başladığında, sevgi hissiyatımız güçleniyor.  Birlik-beraberlik arzumuz ön plana geçiyor. -Her şeye rağmen hayat güzel diyerek canla başla, güzel dileklerle güne uyanmakta yarar görüyorum. İnancımızı yükselterek aldığımız her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızı sağlayan bu enerjinin ruhumuzu okşamasına izin verirsek güne huzurlu bir şekilde adım atabiliriz.

 

Saat 14:09 Venüs-Chiron olumlu görünümü işimize göre bütçemizi, hayatımıza göre günlük düzenimizi, ilişkilerimize göre kriterlerimizi gözden geçirmemiz gerektiğini işaret ediyor. İşaret ederken, aslında bizleri de biraz uyarıyor. Bak bakalım, geleceğin garanti altında mı, nasıl bir hayat sürmektesin, nasıl insanlarla ilişki kurmaktasın, verdiklerinin karşılığını alabiliyor musun, sen de aldıklarının kıymetini biliyor musun? diye bizi ikaz ediyor. Bunların tümü aslında iyiliğimiz adınadır. Çünkü bazen bilmeden etmeden mali anlamda açılırız. Sonra bir bakarız borçlanmışız. Bazen sağlığımıza özen göstermeyiz. Hastalanırız. Kimi zaman yanlış kişiler yüzünden zaman kaybederiz. Çoğu zaman da düzgün bir işimiz yoksa, başkalarına bağımlı kalırız. O zaman gelin bugün, hem mali yönden durumumuza bir bakalım hem ilişkilerimizi gözden geçirelim hem de sağlığımız geleceğimizle ilgili konuları bir mercek altına alalım. Bu görünüm bu anlamda size ışık ve şifa olsun dostlarım.

 

 

Saat 15:21 Ay-Neptün kavuşumu, alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz  anlamındadır.  Eğer birilerine uymak zorunda kalıyorsak, buna dur demekte yarar var. Çünkü ne olursa olsun gerçekçi olmak zorundayız.

 

 

Meğer, derdimin dermanı saklıymış YARAMDA
Yaram olmasaydı,,,varır mıydım GÜCÜMÜN FARKINA,,,,,,,iremsu

 

Şifa bulacağımız, işlerimizi yoluna koyabileceğimiz bir hafta geçirmemiz dileğimle,

 

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
Yayın Tarihi: 2013-01-14 12:36:29